Navigasyon ve Harita kayıt servisi

Dünyanın en önde gelen harita servisleri ve raama motorlarında yerinizi alın.

İşletmeni İnternette Zirveye Taşı

İnsanlar ürünlerinizi bir çok farklı platformda arıyor olabilir. İşletmenizi Google, Apple, Facebook, Bing, Yandex Haritalarına ve Navigasyon cihazlarına taşıyın. Müşterileriniz hangi platformda arama yapıyorlarsa orada bulunun.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için Haritalarda Yer Almanın Faydaları

Arama motorlarının hayatımızı ne derece kolaylaştırdığı aşikar. Özellikle ihtiyaçlarımızı artık öncelikli olarak Google, Yandex, vb. arama motorlarına aratıyoruz. Bu doğrultuda söz konusu servislerde hizmet kalitelerini geliştirmek için, bize özel, daha pratik ve ihtiyacımızı daha hızlı karşılayabilecek sonuçlar üretmekle meşguller.

Harita servisleri işte tamda bu noktada, kullanıcıları için konum bazlı, özelleştirilmiş hizmetlerini devreye soktular. Kullanıcı, bilgisayarından yada mobil cihazından bir arama gerçekleştirdiğinde, ilgili servis kullanıcının konumunu tespit ederek ona aradığı konu ile ilgili, en yakın konumda bulunan haritalara kayıtlı işletmeyi öncelikli olarak gösteriyor.

Böylelikle kullanıcı öncelikli olarak yaşadığı semtin veya şehrin dışında değil, kendisine en yakında konumdaki, daha ulaşılabilir bir işletme ile etkileşime geçiyor ve ihtiyacını daha kolay bir şekilde karşılayabiliyor.

Öte yandan konuyu iş yeri sahipleri açısından ele aldığımızda; İş yerinizin haritalara kaydedilmesi ile birlikte mahallenizde, semtinizde veya şehrinizde sizin işiniz ile ilişkili, sizin faaliyetleriniz ile eşleşen anahtar kelimeler ile bir arama gerçekleştirildiğinde, işletmeniz arama sonuçlarında (kullanıcının konumuna göre) ön planda yer alır. Böylelikle çevrenizde bulunan ve sizin faaliyetleriniz ile ilgili arama gerçekleştirilen potansiyel müşterilere ulaşırsınız.

Ayrıca iş yerinizi ziyaret etmek isteyen müşterileriniz cadde, sokak, adres bilgisine ihtiyaç duymaksızın, ilgili serviste sizin firma isminizi aratması ile birlikte, konumunuza rota oluşturarak en hızlı ve kolay biçimde iş yerinizi ziyaret edebilir.

Google Haritalarda Görünmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Google haritalara işletme ekleme işleminizin ardından, arama sonuçlarından yükselir ve sektörünüzde bulunan rakiplerinize göre avantajlı hale gelirsiniz. Google haritalarda yer işaretleme sizi farkedilir kılar ve potansiyel müşterilerinizi gerçek birer müşteriye dönüştürmenize olanak tanır.

1 Yıllık Kayıt

450TL

BAŞLANGIÇ PAKETi

SATIN AL BAŞLA
 • Navigasyon Cihazlarına kayıt
 • Google Maps & Rehber kayıt
 • Yandex Maps kayıt
 • Tomtom Navigasyon kayıt
 • Yelp Haritalara Kayıt
 • Foursquare / Swarm Haritalara Kayıt
 • Cep Telefonu Haritalarına Kayıt
 • Apple Haritalara Kayıt

3 Yıllık Kayıt

900TL

TAVSİYE EDİLEN PAKET

SATIN AL BAŞLA
 • Navigasyon Cihazlarına kayıt
 • Google Maps & Rehber kayıt
 • Yandex Maps kayıt
 • Tomtom Navigasyon kayıt
 • Yelp Haritalara Kayıt
 • Foursquare / Swarm Haritalara Kayıt
 • Cep Telefonu Haritalarına Kayıt
 • Apple Haritalara Kayıt

5 Yıllık Paket

1500TL

KURUMSAL FİRMALARIN TERCİHİ

SATIN AL BAŞLA
 • Navigasyon Cihazlarına kayıt
 • Google Maps & Rehber kayıt
 • Yandex Maps kayıt
 • Tomtom Navigasyon kayıt
 • Yelp Haritalara Kayıt
 • Foursquare / Swarm Haritalara Kayıt
 • Cep Telefonu Haritalarına Kayıt
 • Apple Haritalara Kayıt

Aynı firmaya ekstra lokasyonlar için , lokasyon başına 300 TL ücret alınmaktadır. Şubeleri olan firmalar için uygundur.

Bizi tercih eden Kurumsal müşterilerimiz

Aşağıda bizimle çalışan bazı referanslarımızı görebilirsiniz..

EKER

YATAŞ

HOME CİTY

ARVENTO

SİLTAŞ YAPI

UGETAM

Haritalara Kayıtla İlgili Sık Sorulanlar

Bizimle çalışmaya karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürün ve hizmetlerle ilgili en sık sorulan soruların bir listesini hazırladık.

Sorunuzun cevabını bulamazsanız veya bu konuda daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Sorularınızı Gönderin
Evet, servislerimizin 1-2 tanesi ücretsiz olsa da müşterilerimizin %80'i kayıtlarını kendileri oluşturmayı deneyip doğrulama problemleri, hatalı konum gösterimi vb. gibi farklı olumsuz sebeplerle bize ulaşarak profesyonel olarak bu hizmeti almaktadır. Vermiş olduğumuz hizmet işletmenizin haritalar üzerinde, en doğru biçimde tek merkezden yönetilmesini amaçlamaktadır.
Kayıt işleminizi tamamlamanızın ardından bilgileriniz tarafımızdan en kısa sürede tüm servislere iletilir. Google Maps ve Google Rehber de doğrulama seçeneğine istinaden 1 hafta ile 3 hafta gibi bir süreçte sonuç alınabilmektedir. Yandex haritalar ortalama 2 hafta, Apple haritalar, Here ve Yelp haritalarda ise ortalama 1 hafta gibi bir süreçte sonuç alınabilmektedir. Kaydınıza ilişkin doğrulama süreçleri ilgili servislerin inisiyatifindedir ve tarafımıza herhangi bir taahhüt söz konusu değildir. Yukarıda belirtilen süreler, müşterilerimiz özelinde edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda belirtilen sürelerdir.
Hizmetlerin tamamı için paket içerikleri ve fiyatlandırmaları "Fiyatlar" sayfamızda sizin için 1 yıl, 3 yıl ve 5 yıllık seçenekleri ile sunulmuştur. Fiyatlar belirtilen hizmetlerin tamamını kapsamaktadır. Söz konusu hizmetler için tarafınızdan başka hiç bir ücret kesinlikle talep edilmez.
Değişen bilgilerinizi e-posta info@medya-web.com aracılığı ile bize iletmeniz durumunda gerekli düzenlemeler 24 saat içerisinde ilgili servislere bildirilecektir. İlgili servislerin inceleme süreçlerinin ardından güncellemeleriniz yayınlanacaktır. *Lütfen mesajınızda kayıt olduğunuz firma adını belirtiniz.
Bunun gerçekleşmesi için öncelikle bir web siteniz olması ve bunun Google+ hesabınız ile ilişkilendirilmiş olması gerekmektedir. Bu işlem sonrasında Google uygun görmesi durumunda bu işlemi gerçekleştirerek sağ tarafta harita ve firma bilgilerinizin gösterimini sağlar.
Arama harici Google Haritalar üzerindeki yer etiketiniz birçok faktöre Google tarafından belirlenmektedir. Dolayısı ile bunu garantilemenin bir yolu yoktur. Google bu konuda internet üzerinde yer alan farklı mecralardaki bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ederek bunu kendisi gerçekleştirir.
Bizim aracılığımız ile kayıt işlemi gerçekleştirmeyen işletmelerin haritalar üzerindeki bilgilerini düzenlememiz için bir yetkimiz bulunmamaktadır. Harita üzerinde yer alan işletmeniz ile ilgili bilgiler harita servisleri tarafından otomatik olarak düzenlenmiş veya sizin dışınızda 3. bir şahıs tarafından girişi sağlanmış olabilir. Bu durumun düzeltilmesi için web sitemiz üzerinden kayıt başvurusu gerçekleştirerek, varsa gerekli bilgileri tarafımıza iletmelisiniz.
Haritalara Kayıt Servisi ile yapılan kayıt işlemleri temel olarak lokasyon bazlıdır. Şubelerinizin konumlarının, merkezinizden farklı olduğunu düşünürsek her biri farklı lokasyonlar da ve farklı koordinatlara sahip olacaktır. Dolayısıyla her bir nokta ayrı ayrı ücretlendirilecekdir.
Google Haritalar daki sıralamalar tamamen Google'ın insiyatifinde olup, sıralamaları kendi algoritması doğrultusunda düzenler. Sürekli güncellenen yapı içerisinde pozisyonunuzu öncelikle Google, sonrasında Haritalara Kayıt Servisi kesinlikle garanti etmez.
Google Haritalar arama sonuçlarını alaka düzeyi, uzaklık gibi önem sırası ile gösterir. Google Haritalar da arama yapan bir kişiye lokasyon olarak, sektörünüzdeki bir diğer firmadan daha yakınsanız öncelikli olarak gösterilirsiniz. Ama bunun kesin koşullarla bir garantisi yoktur.

Powered by WHMCompleteSolution

Copyright © 2010 - 2024 - medya-web.com - All Rights Reserved.